WSL 2008

FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ

Ogłoszenie

To forum mogą przeglądać tylko zarejestrowani użytkownicy, zatwierdzeni przez administratora. Kontakt przez mail: jasminuum@gmail.com lub gg: 2316334

#1 2008-10-12 19:15:01

ankajot

Administrator

3216334
Call me!
Skąd: Opole/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 48
Punktów :   

forumowa tradycyjna gra, czyli A czy B?

Jest taka gra, która pojawia sie na forach. Zasady są bardzo proste. Ktoś pyta : A czy B? a następna osoba odpowiada np. : A i podaje krótkie uzasadnienie. Po czym ona zadaje kolejną zagadkę : B czy C? itd...

Jak to wygląda w praktyce?
Ja pytam: Miasto czy wieś?

A następna osoba odpowiada np: Wieś, ponieważ cenię ciszę i spokój. Po czym zadaje swoje A czy B...
Czaicie? To fajny sposób żeby lepiej siebie poznac nawzajem

więc zaczynam:
Miasto czy wieś?


"Przy całej swej złudnośći, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat... jest to piękny świat..."

Offline

 

#2 2008-10-12 19:26:20

Aggie

Student

Skąd: Pieszyce/Strzelce Op.
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: forumowa tradycyjna gra, czyli A czy B?

Małe miasteczko.
Lubię ciszę i spokój; miejsce, gdzie każdy zna się chociaż z widzenia a życzliwość jest codziennością. Ludzie żyją spokojnie, nigdzie się nie spieszą. Miejsce nie zmienia się diametralnie w ciagu zaledwie kilku miesięcy, a nawet jeśli pojawia się coś nowego, zawsze zostaje ta niezmienna cząstka. To chyba sprawia, że jestem sentymentalna i przywiązuję się do miejsc. Dlatego wybrałam Pieszyce - tutaj jestem wśród bliskich mi ludzi, z widokiem na góry, z możliwością przejścia miasta od punktu A do punktu Z na własnych nogach w 30minut, nie korzystając przy tym z linii metra, autobusu, tramwaju, etc. "To jest moje miejsce, bo kocham to miejsce." Strzelce Op. - moje rodzinne miasto jest podobne. Znamy się tam z widzenia, wszędzie jest blisko; pełno wokół miejsc do spokojnej przechadzki.


“First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.”

Offline

 

#3 2008-10-12 19:47:42

ankajot

Administrator

3216334
Call me!
Skąd: Opole/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 48
Punktów :   

Re: forumowa tradycyjna gra, czyli A czy B?

Zapomniałaś zadać swojej zagadki zrobię to za Ciebie:

Pióro czy długopis?


"Przy całej swej złudnośći, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat... jest to piękny świat..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pixelarts.pun.pl www.wirtualnaeurowizja.pun.pl www.tirowcy.pun.pl www.serwery-jailbreak.pun.pl www.wsu.pun.pl