WSL 2008

FORUM STUDENTÓW FILOLOGII ANGIELSKIEJ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

To forum mogą przeglądać tylko zarejestrowani użytkownicy, zatwierdzeni przez administratora. Kontakt przez mail: jasminuum@gmail.com lub gg: 2316334

#1 2008-10-11 23:12:19

ankajot

Administrator

3216334
Call me!
Skąd: Opole/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 48
Punktów :   

To w zasadzie odpowiedź już będzie (przedmiot: piasnie)

Mieliśmy wątpliwości, co do formy naszego zadania pisemnego dla Walczyńskiego. Napisałam więc do niego maila (tak wiem, że jestem odważna:P). Odpisał mi następująco:

"Otoz Panstwa zadaniem na przyszly tydzien jest napisanie pracy (paragrafu), w ktorej opisujecie Panstwo swoja jedna ceche charakteru. Ma to miec forme paragrafu.

Wzorem niech bedzie nastepujacy paragraf (ktory pisze na poczekaniu):

One of my personal features that I try to fight with is my shyness.
The fact that I easily get shy may be observed, for example, when I am introduced to new people. I am usually quite afraid to start talking to them although after a while I can exchange "small talk" with them. What is more, my shyness is visible when I am at school and the teachers ask me some questions. I, in many cases, know the answers but I am too shy to express them openly. Finally, I am a shy person and therefore the number of my friends is not too impressive. I have only three friends who, knowing that I am quite coy, do not try to change me.
As I have demonstrated above, I am a shy person and this fact sometimes makes my life really hard.

Topic sentence:
One of my personal features that I try to fight with is my shyness.
Supporting sentences:
Point 1:
The fact that I easily get shy may be observed, for example, when I am introduced to new people. I am usually quite afraid to start talking to them although after a while I can exchange "small talk" with them.
Point 2:
What is more, my shyness is visible when I am at school and the teachers ask me some questions. I, in many cases, know the answers but I am too shy to express them openly.
Point 3:
Finally, I am a shy person and therefore the number of my friends is not so impressive. I have only three friends who, knowing that I am quite coy, do not try to change me.
Concluding sentence:
As I have demonstrated above, I am a shy person and this fact sometimes makes my life really hard.


Mam nadzieje, ze powyzszy paragraf pomoze. Prosze miec tylko wzglad na to, iz pisalem go na poczekaniu.

Z sobotnio-wieczornymi pozdrowieniami,
MW

p.s. Handout 3 przesle do wtorku/srody."

______

Mam nadzieję, że teraz nikt nie będzie miał wątpliwości ze to ma być 1 paragraf (a nie 5 )

Pozdrwawiam,
Wasz uluubiony admin
ankajot


"Przy całej swej złudnośći, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat... jest to piękny świat..."

Offline

 

#2 2008-10-11 23:25:35

tezaurus

Student

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 16
Punktów :   

Re: To w zasadzie odpowiedź już będzie (przedmiot: piasnie)

Woooow! On to na poczekaniu napisal??? Nie... no ja nigdy takiego czegos nie stworze na poczekaniu. Ani nawet po tygodniu pracy

p.s. on to wyslal chyba do wszystkich:)

Offline

 

#3 2008-10-12 10:23:24

ankajot

Administrator

3216334
Call me!
Skąd: Opole/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 48
Punktów :   

Re: To w zasadzie odpowiedź już będzie (przedmiot: piasnie)

OO:) no nieważne. Przynajmniej mamy 1 więcej wątek na forum faktycznie koleś jest dobry. W sumie dostałam odpowiedź po jakiś 2 godzinach i to się chwali bo wogóle napisałam to zapytanie po "kłótni" z pewną osobą, któa uparcie twierdziła, że mamy napisać 5 akapitów (wstęp, 3 akapity rozwinięcia i zakończenie). Po tej rozmowie byłam tak zamieszana, że się odważyłam zapytać Tearaz przynajmniej nie będzie żadnych wątpliwości.


"Przy całej swej złudnośći, znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat... jest to piękny świat..."

Offline

 

#4 2008-10-12 13:21:06

Aggie

Student

Skąd: Pieszyce/Strzelce Op.
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: To w zasadzie odpowiedź już będzie (przedmiot: piasnie)

dokladnie, kto pyta nie bladzi. Pan Walczynski odpisuje z zaskakujaca predkoscia, co sie chwali, a ponadto mysle, ze nie bedzie problemu, jesli jeszcze czegos nie bedziemy rozumiec, bo widac jest otwarty na wszelkie pytania :-)


“First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.”

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1917.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.gold-rp.pun.pl www.spambox.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl